Pierwsze Usta - Blog Ambasadorek Pięknych Ust

Wpis

piątek, 18 czerwca 2010

Marta - początek

Hello, witam na moim blogu, do którego tworzenia zachęcił mnie zabieg wstrzyknięcia w usta kwasu hialuronowego. Postanowiłam zacząć od razu po powrocie do domu, aby spisać wszystko świeżo, płynąc na fali entuzjazmu:)

Do samego zabiegu zachęciła mnie koleżanka, która sama przeszła już go wcześniej i była bardzo zadowolona z rezultatów. Ponadto miałam krótki epizod kursu kosmetycznego i pamiętam jak bardzo zachwalany był ten specyfik przez panią wykładowczynię, która przecież niczego nie reklamowała.

Przeprowadzenie samego zabiegu oceniam jako bardzo fachowe- klasa! Mnie również pochwalono, że byłam dzielna, chociaż prawdę mówiąc byłam spanikowana, bo cały czas dźwięczały mi w uszach przestrogi, że „jest niewielka szansa na wystąpienie siniaka”… Wyobrażałam sobie więc swoją twarz jak z reklamy niebieskiej linii i minę mojego szefa, gdyby zobaczył mnie taką na jutrzejszej konferencji. Na szczęście – nic takiego się nie stało, usta są lekko spuchnięte i mam niewielki krwiak (ale w obrębie ust, więc nie rzuca się w oczy) z lewej strony. W zasadzie zauważyłam go dopiero w domu, więc może inni w ogóle nie zauważą. W sumie wspominałam o mojej planowanej przygodzie z medycyną estetyczną tylko jednemu koledze z biura (wspomnę, że w mojej firmie pracuje ok. 1000 osób – więc będzie komu oceniać:) i ciekawa jestem kto jeszcze zauważy. Napiszę jutro.

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
pierwszeusta
Czas publikacji:
piątek, 18 czerwca 2010 13:29

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • nowomed.pl napisał(a) komentarz datowany na 2015/11/02 19:17:53:

    Gratulacje :)

Dodaj komentarz

Kategorie

Tagi

Kanał informacyjny

Pierwsze usta